Vchodové bezpečnostní dveře vhodné do panelových i cihlových bytů. Kompletní řešení včetně zárubní, kování, zámků, prahu i kukátka. Bez skrytých poplatků.

Bezpečnostní třída 3, Akustická izolace 46 db, Protipožární odolnost EL 45.

 

Odeslání objednávky je nezávazné - budete kontaktováni technikem ohledně zaměření a konzultace - nic neplatíte předem!

">

MAGNUM 68K

Vchodové bezpečnostní dveře vhodné do panelových i cihlových bytů. Kompletní řešení včetně zárubní, kování, zámků, prahu i kukátka. Bez skrytých poplatků.

Bezpečnostní třída 3, Akustická izolace 46 db, Protipožární odolnost EL 45.

 

Odeslání objednávky je nezávazné - budete kontaktováni technikem ohledně zaměření a konzultace - nic neplatíte předem!

Doporučujeme
Akustická izolace 46 Db
Protipožární ochrana EL 45
Bezpečnostní třída 3
Konfigurace výrobku

0% hotovo

32 900
Dostupnost
Dodání za 4-5 týdnů

Vchodové bezpečnostní protipožární dveře MAGNUM 68K

Vchodové bezpečnostní protipožární dveře MAGNUM 68K nabízené v bezpečnostní třídě 3, se zvýšenou zvukovou ochranou jsou ideální pro zabezpečení rodinných domů i panelákových bytů.

Tyto vchodové protipožární dveře váš domov zabezpečí tak, že žádný nezvaný host se k vám již nedostane.

 

Technické údaje:

 

 • Bezpečnostní třída: 3
 • Zvuková izolace: 46 db
 • Protipožární odolnost: EL 45
 • Výplň dveří tvoří akustický panel WKW
 • Rám z masivního dřeva
 • Ocelové kalené tyče ve středu dveří
 • Povrch tvoří pozinkovaný plech (0,7mm) potažený PVC folií ve zvoleném odstínu
 • 13 bodů zamykání
 • 3 čepy proti vysazení dveří
 • Bezpečnostní vložky DELTA

 

Vchodové protipožární dveře MAGNUM – vlastnosti

 

Tyto vchodové protipožární dveře jsou nabízené v bezpečnostní třídě 3, která zaručuje zabezpečení klasických rodinných objektů.

Vchodové bezpečnostní dveře MAGNUM jsou vysoce odolné proti nárazu a dokonale ochrání váš domov před útoky zlodějů, kteří používají nářadí jako je např. kladivo, šroubovák, páčidlo nebo vrtačka.

Bezpečnostní třída 3 zaručuje, že se přes bezpečnostní systém zamykání dveří zloději do vašeho bytu nedostanou.

Vchodové dveře MAGNUM vynikají i velmi dobrými izolačními vlastnostmi, které sníží hluk z venku až o 46 dB a jejich protipožární odolnost je až 45 EL.  To znamená, že tyto protipožární dveře omezí požár až na 45 min a jsou vyrobené z materiálu, který nezvyšuje intenzitu požáru.

 

Montáž vchodových dveří a cena

 

Nelamte si hlavu s montáží a nechte práci na nás. Dveře vám za jedno dopoledne namontujeme a odvezeme odpad. Stačí v konfigurátoru jako poslední možnost zvolit montáž technikem.

Konečnou cenu vidíte okamžitě po zvolení parametrů protipožárních dveří. Spojíme se s vámi a domluvíme termín s návštěvou technika.

Máme rádi kvalitní práci a spokojené zákazníky, proto se nemusíte bát navýšení ceny nebo jiných skrytých doplatků.

 

V ceně dveří MAGNUM je započítáno:

 • Ocelová zárubeň šířky 15cm
 • Dřevěný práh
 • Kování klika-koule
 • Kryty zámků
 • Protipožární kukátko Cyclop
 • Kompletní montáž vč. výměny zárubní, zednického začištění i odvozu odpadu


Ať už rekonstruujete byt nebo stavíte rodinný dům, s vchodovými protipožárními dveřmi MAGNUM 68K máte jistotu, že váš domov bude nejen bezpečný, ale i perfektně tepelně a zvukově izolovaný.

 

Bezpečnostní třída: 3
Zvuková izolace : 46 dB
Tloušťka křídla: 68 mm
Protipožární odolnost : EL 45 min
100%
Hodnotilo 5 zákazníků
Ohodnotit tento produkt

Pana Byrtuse sem objevil nahodou, kdyz jsem provadel rekonstrukci celeho bytu, ktera zahrnovala nejen vstupni bezpecnostni dvere. Vsechny nabidky se me zdaly drahe a nadhodnocene. Pan Byrtus obstal na jednicku.

Dvere Magnum su velmi kvalitne a ocenujem konecnu cenu se vsim coz posobi ferovo. Chlapi praci zvladli s prehladom pod 4 hodiny a urcite mozem odporucit tuto firmu. Referencia od kamarata sa skutocne oplatila a sam doporucujem

Původně jsem přemýšlel o konkurenční firmě,ale bylo pro mě zklamáním,když se po spočítání všech doplňků cena vyšplhala o několik tisíc nahoru.Firmu BP dveře mi doporučil známý a jsem za to velice rád.Cena zůstala stejná se všemi doplňky,sjednocení zámků zdarma,ochota ze strany prodejce.Dveře byly namontované za 3 hodinky,chlapi byli sehraní,dveře jsou skvělé.Tuto firmu doporučuji.

Jsem maximálně spokojen s dveřmi Magnum : jsou hezké,spolehlivé, protipožární(co bylo podmínkou v našem baráku),hezké se zavírají klidně i 1 prstem. Montáž proběhla velmi profesionálně a rychle. Bylo vidět že kluci to dělají systematicky a rozumí tomu.Byly ochotní udělat jakoukoliv opravu podle mích představ. + ke všemu termín dodaní a cena jsou skoro nejnižší v Praze.Fakt doporučují.

Dveře jsou krásné,robustní, skvěle izolují hluk. Ten pocit, že můžu odpustit dům bez obav je k nezaplacení. To co z kvality dveří nevyčtete je práce a montáž, která byla pod vedením pana Byrtuse nadstandardní, byl velmi ochotný i s pomocí mimo jasně zahrnuté práce, navíc levněji nez konkurence. Jsem velmi spokojená.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Načítám, prosím vydržte...
736724790 byrtus.ptr@gmail.com