Bezpečnostní třídy dveří

 

Bezpečnostní dveře

 

Bezpečnostní dveře DELTA ochrání váš domov a vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Ochraňte svůj domov před nezvanými návštěvníky a dopřejte si klid a pohodu.
Ať už hledáte bezpečnostní dveře do bytu v paneláku nebo pro váš nový rodinný domek, značka DELTA je zárukou kvality.

 

Co je to kategorie bezpečnosti a co určuje?


Odolnost bezpečnostních dveří proti vloupání, poznáte podle kategorií (tříd) bezpečnosti. Ty se dělí do 6 skupin a jsou definovány na základě norem ČSN EN 1627 až ČSN EN 1630 (více zde).

 

Bezpečnostní třída 1

Jde o nejnižší bezpečnostní třídu, na kterou stačí i nezkušený zloděj. Dveře s touto třídou jsou určeny k zabezpečení méně rizikových objektů. K jejich překonání zloděj využívá fyzického násilí, jako je kopání. Postačí mu také jednoduché nástroje. Dokáže je rychle a snadno otevřít bez většího hluku.

Bezpečnostní třída 2

V pořadí druhá nejnižší bezpečnostní třída. Opět slouží k zabezpečení méně rizikových objektů. Zloději stačí jen fyzická síla a jednoduché nářadí. Avšak dveře již odolají příležitostnému zloději, který má malé znalosti o zabezpečovacím systému, nemá čas a snaží se nezpůsobit hluk.

Této třídě z naší nabídky odpovídají dveře MASTER nebo MASTER PLUS

Bezpečnostní třída 3

Třetí třída je nejběžněji užívaná třída do panelového i rodinného domu. Postačí k zabezpečení klasických rodinných objektů. Odolá příležitostným zlodějům, kteří kromě hrubého násilí používají i různé nářadí jako jsou páčidlašroubovákykladivaklíny či vrtačky. I tak musí vyvinout opravdu velkou fyzickou sílu a bez znalostí systému zamykání dveří se do bytu či domu nedostanou. K tomu se snaží neudělat velký hluk, aby na sebe nepřilákal pozornost.

Této třídě z naší nabídky odpovídají dveře MAGNUM 68K.

Bezpečnostní třída 4

Tato třída chrání rizikové objekty před zkušenějšími zloději. V praxi se často používá k ochraně zbraní nebo uměleckých děl. Na dveře již nestačí mechanické nástroje, zloděj musí využít sekání a vrtání přičemž neřeší způsobený hluk. Bez pořádného vybavení se dovnitř lupič nedostane.

Této třídě z naší nabídky odpovídají dveře MAGNUM 58K

Bezpečnostní třída 5

Dveře s bezpečnostní třídou pět překoná jen opravdový profesionál. K tomu potřebuje nejméně rozbrušovačku či přímočarou pilu. Zloděj se neznepokojuje se způsobovaným hlukem. Pátou bezpečnostní třídu najdeme nejčastěji u trezorové techniky.

Bezpečnostní třída 6

Dveře s touto třídou poskytují nejvyšší možnou ochranu. Používají se k zabezpečení muničních skladů či v ostře střežených objektech. K překonání je zapotřebí dvouručního elektrického nářadí kdy zloděj neřeší způsobovaný ruch.

 

Vytvořte si svůj vlastní design bezpečnostních dveří

 

Sami si vyberte, jak vaše bezpečnostní dveře budou vypadat. V konfigurátoru u produktu si zvolte jaký dekor, šířku dveří, orientaci dveří, šířku zárubně potřebujete a zdali budete požadovat i kompletní montáž se zaměřením přímo na místě, zednickým začištěním a odvozem odpadu. Pokud si nevíte rady - neváhejte nás kontaktovat ať už po telefonu nebo přes poptávkocý formulář ZDE.

 

Dodejte svým bezpečnostním dveřím originální vzhled s nerezovými dekorativními páskami INOX

 

Bezpečnostní pásky INOX jsou vyrobeny z nerezové oceli a najdete je v nabídce v konfigurátoru u všech našich bezpečnostních dveří. Tyto pásky dodají vaším dveřím originální vzhled a díky své vysoké odolnosti proti přírodním vlivům ho zachovají po dlouhá léta.

 

Vy si vyberete a my uděláme – montáž „na klíč“

 

Naší specialitou je montáž „na klíč“. Jednoduše vy si vyberete a my uděláme vše ostatní. Postaráme se vám kompletně o vše od A-Z.


Co to znamená?

 

-přijedeme k vám a zaměříme a doporučíme vám bezpečnostní dveře zdarma

-provedeme kompletní montáž

-odvezeme staré dveře

 

Naše zkušená parta techniků vše zvládne rychle, čistě a precizně za jedno dopoledne. Na vás zbývá jen si vybrat a nakonfigurovat vaše bezpečnostní dveře, vybrat si montáž technikem a my vás budeme následně kontaktovat a domluvíme s vámi termín s návštěvou technika.


Vyberte si bezpečnostní dveře DELTA a vytvořte tak bezpečný domov pro vás i vaše nejbližší.

Načítám, prosím vydržte...
736724790 byrtus.ptr@gmail.com