Výrobce dveří Delta

Polský výrobce dveří Delta je společnost s dlouholetou tradicí výroby kvalitních dveří a zabezpečovacích systémů. Níže jsou uvedeny některé informace o této společnosti:

 

1. Historie: Společnost Delta byla založena v roce 1988 v polském městě Białystok. Od té doby se firma specializuje na výrobu dveří a zabezpečovacích systémů pro domy, byty, kanceláře a další komerční a průmyslové prostory.

 

2. Výroba: Delta vyrábí dveře s různými technologiemi a materiály, včetně oceli, hliníku a dřeva. Všechny produkty jsou navrženy a vyráběny v Polsku s důrazem na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost.

 

3. Certifikace: Delta vyrábí dveře a zabezpečovací systémy v souladu s evropskými normami a má mnoho certifikátů a ocenění za kvalitu a bezpečnost svých produktů.

 

4. Export: Delta prodává své výrobky nejen v Polsku, ale také do mnoha dalších zemí v Evropě a na světě, včetně Německa, Rakouska, Itálie, Francie, Španělska, Ruska, Ukrajiny a mnoha dalších.

 

5. Inovace: Delta investuje do vývoje a inovací a průběžně rozšiřuje svou nabídku produktů, aby co nejlépe vyhovovala potřebám zákazníků.

 

Společnost DELTA Zbigniew Różycki získala ocenění "Cena spotřebitele 2022" za získání prvního místa v kategorii bezpečnostních dveří.

 

Představení výrobního procesu:

 

Načítám, prosím vydržte...
736724790 byrtus.ptr@gmail.com