O nás


Vítejte na stránkách firmy BP dveře, rodinného podniku, který je s vámi již přes dekádu. Naše cesta začala v roce 2011, kdy jsme otevřeli naši první pobočku Okna a je to... v Karviné. Založení firmy nebylo jen obchodním rozhodnutím; bylo to splnění našeho snu o vytvoření místa, kde každý může najít perfektní řešení pro svůj domov - bezpečné, estetické a funkční.
Naše dveře – ať už interiérové nebo bezpečnostní vchodové dveře do bytu jsou více než jen produkty. Jsou odrazem našeho závazku k dokonalosti a bezpečí, které vašemu domovu poskytují. Naše bezpečnostní dveře nejenže chrání před nevítanými hosty, ale také snižují hluk a zvyšují požární bezpečnost vašeho domova.

V roce 2015, díky rostoucímu zájmu o naše služby, jsme s hrdostí otevřeli druhou pobočku v Praze. Tento krok nám umožnil být bližší našim zákazníkům a poskytovat naše služby širšímu spektru klientů.
Naši ideální zákazníci jsou majitelé bytů a domů, kteří hledají nejen funkčnost a bezpečnost, ale i estetiku a styl. Chápeme, že každý domov je odrazem osobnosti jeho majitele, a proto přistupujeme k našim klientům individuálně, s cílem pochopit jejich potřeby a přání.


Proč si vybrat právě nás?

Na rozdíl od mnoha konkurentů nevnímáme dveře jen jako nutný prvek domácnosti. Vidíme v nich klíč k bezpečí, pohodlí a kráse vašeho domova. Naše dveře jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a montovány s nejvyšší pečlivostí a precizností, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a nadčasovost.
Jsme rodinná firma, která si zakládá na osobním přístupu a vztahu k zákazníkům. Věříme, že každé setkání a každá montáž dveří je příležitostí k budování trvalých vztahů.
Vyberte si BP dveře, kde kvalita setkává bezpečnost, styl, a spolehlivost. Otevřete dveře svému novému domovu s námi - vaší rodinou BP dveře. Těšíme se na vaši návštěvu v jedné z našich poboček, nebo nás neváhejte kontaktovat pro individuální konzultaci. Vaše spokojenost je naší prioritou.
O kvalitě naší práce vypovídá nespočet úspěšných montáží.

Přijďte si k nám dveře prohlédnout.
Fotografie našich prodejen
Pro ty z vás, kteří raději nakupujete v kamenném obchodě a rádi byste si produkt zblízka prohlédli, rádi vás přivítáme v naší prodejně na adrese:
  • Pobočka Praha 4
Žateckých 1028/9, Praha 4
Prosíme zákazníky o zavolání předem - jsme velice často v terénu. Děkujeme za pochopení - 736 724 790
  • Pobočka Karviná
Průmyslový areál Statek, ul. U farmy, 734 01 Karviná-ráj. Tel - 604 437 688
 
 
Nevíte si rady, které interiérové či bezpečnostní dveře vybrat?

Napište nám a my s vámi ty nejvhodnější dveře pro váš bezpečný domov vybereme a vše s vámi kompletně zařídíme.
Kontaktovat nás můžete ZDE.
 
 
Načítám, prosím vydržte...
736724790 byrtus.ptr@gmail.com