Rolety den/noc

Látkové designové rolety pro ochránění domácnosti proti slunci

450 Kč / m2
Dostupnost
Na objednávku

Roletky Den / Noc

 

Roletky Den/Noc v naší produkci je to, co mnohým látkovým roletkám dosud chybělo, a to regulace v propustnosti světla do interiéru. Tato NOVINKA v naší nabídce je designově a estetický jedinečný výrobek do moderních, zrekonstruovaných domů a bytů, který je cenově dostupnější pro širší skupiny obyvatelstva, než byl doposud. Roletka Den/Noc zútulní Váš příbytek svou elegancí a luxusním provedením.

 

Funkčnost roletky Den/Noc spočívá ve dvojitém vedení látek se střídajícími průhlednými a neprůhlednými pruhy, přičemž regulování průchodnosti světla je pomocí nekonečného řetízku. Designově laděné prvky střídající se prošívanými světelnými otvory a látkou v bohatém barevném provedení je elegantním doplněním interiéru.

 

Roletky Den/Noc nabízíme ve dvou provedeních: Uzavřený systém Den / Noc

                                                                       Otevřený systém Den / Noc

 

V uzavřeném systému je látka ukryta pod hliníkovým bubnem – kazetou. Vzhledem k tloušťce látky je výška uzavřeného systému omezena kapacitou bubnu, a proto jsme dali do nabídky i otevřený systém, který není výškově limitován.

Roletka Den/Noc nevyžaduje žádnou dodatečnou údržbu ani čištění – povrch látky je antistatický, na který se drobné prachové částice neusazují tak intenzivně. Případné větší nečistoty lze otřít vlhkým hadříkem nebo prachovkou.

 

 

Látkové roletky

 

Látkové roletky tvoří jednu z nejširších nabídek dekorů a barev látek ve firmě Blažej Jacko, což usnadňuje sladit okenní doplňky k Vašemu interiéru. V nabídce jsou barvy vhodné do obýváků, ložnic, kuchyní, ale i do dětských pokojů, kanceláří či společenských prostor a obchodních center. Zkrátka, každý si tu najde to, co potřebuje ke zpříjemnění životního prostoru.

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Načítám, prosím vydržte...
736724790 byrtus.ptr@gmail.com