Výběr interiérových dveří

Povrchová úprava dveří a dle čeho vybírat?


Interiérové dveře je vhodné vybírat dle toho, kde je budeme využívat a jak moc budou zatěžované a namáhané. Do dětského pokoje se hodí dveře, které zvládnou velkou zátěž, jsou odolné proti oděru a zároveň se snadno čistí. Do koupelny budete vybírat takový povrch, který je zase odolný proti vlhkosti.

Jaké povrchy dveří u nás najdete?

 

1) Finish - aktuálně jeden z nejoblíbenějších dveřních povrchů. Finish je netoxický, odolný proti světlu, které může časem způsobit vyblednutí dekoru na dveřích a také proti vlhkosti a poškození.

2) Folie DRE-CELL - dokonalá imitace dřeva. Jedná se o folii s jemným strukturováním. Povrchová úprava DRE – CELL nabízí nejširší škálu dekorů na trhu.

3) Laminát CPL – CPL folie je vysoce odolná proti oděru a aktuálně se jedná o nejodolnější a nejpraktičtější povrchovou úpravu. Dveře z povrchové úpravy DRE-CELL jsou vhodné do dětských pokojíků, kde jsou velmi namáhané. Dále je folie velmi odolná proti vlhkosti a díky tomu je ideální pro využití v kuchyni nebo v koupelně.

4) Natura – jedná se o povrch dveří, který je pokrytý přírodní dýhou. Dřevěný dekor působí velmi příjemně a hodí se jak do moderního prostředí tak i do klasického stylu. Přírodní dýha se může u jednotlivých produktů lišit odstínem nebo liniemi dřeva.

 

Jak vybrat správně interiérové dveře do bytu?

 

Nejste si jisti výběrem interiérových dveří?


Nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Probereme s vámi možnosti a doporučíme vám ty nejvhodnější interiérové dveře do vašeho bytu.
Jsme rodinná firma, která si zakládá na spokojenosti zákazníků a kvalitě svých produktů a služeb. Proto vám nabízíme kompletní servis od A-Z, který obsahuje:


1) Zaměření a poradenství zdarma u vás doma
2) Prohlídku dveří na prodejně
3) Kompletní servis s montáží včetně zednické zapravení, dopravy a odvozu odpadu
4) Montáž na klíč do 24 hod.
5) Po Praze doprava zdarma
6) Vše je již zahrnuto v ceně, žádné další nepříjemné doplatky, které by vás mohli zaskočit

Načítám, prosím vydržte...
736724790 byrtus.ptr@gmail.com